Náš tým

Vedení - trenéři, zakladatelé, konzultanti

Bc. Marek Dawidko

Marek Dawidko osobni trener VectisproNa rozdíl od řady jiných trenérů jsem neměl žádný vzor, nikdo mě do sportu nenutil, ale pohyb mi zkrátka dělá velkou radost. A těší mě, když spolu se mnou kouzlo pohybu a zdravého životního stylu objevují i ostatní.
Studoval jsem proto Vysokou školu se zaměřením na management sportu. Od roku 2008 pracuji ve fitness centru Infitin jako kondiční a rehabilitační trenér a poradce pro zdravý životní styl.

Zároveň pracuji v rehabilitačním centru, kde se zaměřuji zejména na zdravotní a rehabilitační cvičení. Oslovil mne i Český rozhlas, pro který jsem připravoval každý den ranní tělocviky a poradnu zdravého životního stylu. V roce 2014 vznikl v našich hlavách projekt nazvaný Vectispro. Cílem je naučit lidi zdravě a efektivně cvičit. Oba dva děláme již delší dobu ve světě fitness, a vidíme jak lidé špatně a neodborně cvičí a tím si prohlubují svůj špatný stereotyp. Proto je tu náš tým, který chceme tyto špatné vlastnosti odbourat a naučit vás zdravě a efektivně cvičit. V neposlední řadě pořádáme přednášky a školení ve firmách, kde řešíme problematiku zdravého životního stylu. Jsem velice aktivní člověk a snažím se každý den vyplnit sportovní aktivitou, ať už jde o cvičení, plavání, běh nebo kolo. Zkrátka sportovní nadšenec.

Bc. Pavel Kadlec

Pavel Kadlec osobni trener VectisproSportu se věnuji již od útlého věku. Dlouhá léta jsem hrál aktivně fotbal a věnoval se atletice. Již na základní školu jsem chodil s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Začal jsem studovat vyšší odbornou školu se zaměřením na management sportu.
Poté jsem pokračoval ve studiu vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra v oboru kondiční a sportovní specialista, kterou jsem ukončil bakalářským titulem.

Již v té době jsem se začal naplno věnovat osobnímu trénování ve fitness a přednášením v trenérské škole.
Trénování se věnuji od roku 2007 a zaměřuji se na kondiční trénink se zaměřením na správný pohybový stereotyp, který je důležitý jak pro sportovce tak pro širokou veřejnost. Nyní pracuji v rehabilitačním centru Prof. Pavla Koláře. Mimo jiné jsem kondiční trenér závodního automobilového týmu Action racing team a pravidelně trénuji soutěžící v soutěži krásy Pretty woman. Oba chceme pomáhat lidem při dosažení jejich cílů a pro to jsme vytvořili projekt Vectispro, kde klademe důraz na zdravé cvičení a techniku pohybu. Sport je pro mě úplně vším a do své práce dávám maximum.


Trenéři

Jan Imlauf

trener Jan Imlauf VectisproPohyb a sport je pro mě celoživotní náplní a vnímám ho nejenom jako odreagování a zábavu, ale také jako nástroj k upevňování a zlepšování zdraví.
Přes deset let jsem se věnoval lednímu hokeji a poté deset let veslování. Vystudoval jsem tělesnou výchovu sport na Univerzitě Karlově a v současnosti pracuji jako osobní trenér.
Ze zkušenosti vím, že chce-li se člověk cítit dobře, tak správný pohyb je tou nejlepší cestou.


Fyzioterapeuti

Mgr. Jiřina Breznenová

fyzioterapeutka Jirina BreznenovaMou prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsem vždy připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby.

Od roku 2013 mám vlastní ambulanci fyzioterapie, kde mohu s dostatkem času dělat práci, která mě baví a těší mě.
Ráda přemýšlím nad indiviuálními problémy klientů a hledám příčiny vertebrogenních poruch.
Další mou radostí je práci s klientkami, kterým pomáhám k dosažení vytouženého snu – mít miminko.
S tím i trochu souvisí pomoc u problémů s inkontinencí.
Během své praxe se neustále vzdělávám a ihned uvádím do praxe nové poznatky, které během svého celoživotního studia získávám.

Další mým koníčkem a prací zároveň je předcvičování powerjógy a její další studium.

Bc. Martin Kuma

Martin KumaPohyb mě provázel od raného dětství nejdříve v podobě ledního hokeje, poté bojových sportů. Právě toto mě přivedlo k fyzioterapii jako takové. Dokázat pomoci v případě potřeby nejen sám sobě, ale také ostatním. Fyzioterapie je pro mě mravenčí-detektivní práce, při které se snažím najít, odkud problém v těle klienta vychází a pomoci klientovi co nejrychleji a nejefektněji vrátit se do běžného fungování či sportování.
Pracuji na špičkové pražské klinice a cvičím aktivně s klienty ve fitness centru. V rámci celoživotního vzdělávání rozšiřuji své vědomosti tak, abych Vám efektivněji dokázal pomoci k Vašim cílům.
Ve svém volném čase se věnuji turistice a fotografování.


Lékaři

MUDr. Jitka Smelíková

Vedoucí lékař na neurologické ambulanci
Poliklinika Čumpelíkova

neurologicka ambulance cumpelikova logo

1993 Licence ČLK pro výkon samostatné praxe pro obor neurologie

2011 Specializovaná způsobilost Ministerstva zdravotnictví v oboru neurologie

2012 Diplom celoživotního vzdělávání ČLK

Dosažené vzdělání:

1992 - Atestace v oboru neurologie

1983-1989 - Lékařská fakulta UP Olomouc

Odborné stáže, kurzy:

2010 - Kurs myoskeletární medicíny

2011 - Refreshment myoskeletární mediciny

2012 - Kurz klinického EEG

2015 - Funkční odbornost v EEG

Kongresy a semináře (2002-2016):

Český a slovenský neurologický sjezd

Česko–slovenské neurovaskulární sympozium

Neurofarmakologické sympozium

Spinální škola

Komplexní léčba bolesti

Epileptologie pro neurology

Neurokazuistické semináře

XXII. mezinárodní kongres ORL a XLI. celosvětový sjezd NES

8th World Congress of the World Institute of Pain (New York)

Obchodní zástupci


Výživoví poradci

Markéta Kyselová

vyzivova poradkyne Marketa KyselovaProblematice vyváženého stravování se jako akreditovaný výživový poradce věnuji od roku 2013 a od téhož roku jsem členem Společnosti pro výživu. Ve své poradenské činnosti dbám na individuální přístup ke každému klientovi, pomáhám lidem se změnou životního stylu a to nejen když chtějí hubnout. Kvalitní a pestrá strava mi není lhostejná ani v osobním životě, proto jsem si před narozením syna rozšířila kvalifikaci absolvováním odborného kurzu Výživa a psychomotorický vývoj dětí 0-6 let a ráda Vám poradím také v této oblasti, která je mi blízká.